הרחבה

הרחבות

רישום פלילי יכול למנוע ממך קבלת עבודה, להיכנס למכללה או להשפיע בצורה אחרת על חייך. אך לא כל ההאשמות נדרשות בהכרח להישאר ברשומות שלך לנצח, וכאן יוכלו משרד עורכי הדין של לידיה אלפרוביץ ‘, LLC, לעזור.

עורכת הדין לידיה אלפרוביץ ‘יכולה להוביל אותך בתהליך ההתרחשות, שהוא האמצעי החוקי שנוקט לנקות את עברך הפלילי. ההרחבה עשויה לאפשר לך להסיר עבירות פליליות מסוימות מהרשומה שלך, להגן על עתידך ועל המוניטין שלך.

עורכת דין להרחבת פנסילבניה לידיה אלפרוביץ ‘

עורכת הדין לידיה אלפרוביץ ‘מבינה עד כמה הרשעה פלילית יכולה להזיק. אנו יכולים לעבוד איתך כדי לנקות את הרשומה שלך בפנסילבניה או בניו ג’רזי, תוך התייחסות אישית לכל מקרה ולכל לקוח. בתי המשפט בשתי המדינות בוחנים מספר גורמים כדי לקבוע אם ניתן למחוק את הרשומה שלך, כגון:

  • משך הזמן שחלף מאז הרשעתך
  • השלמת התחייבויותיך שלאחר ההרשעה, כגון זמן כלא, שירות קהילתי או שיקום
  • חומרת העבירה שלך
  • הרישום הפלילי הקודם שלך

משרדי עורכי דין של לידיה אלפרוביץ ‘, LLC, מסייעים לניקוי רישום פלילי

משרדי עורכי הדין של לידיה אלפרוביץ ‘, LLC, מסייעים ללקוחות להגיש בקשה להרחבה בעבירות של מבוגרים ונוער, כולל נהיגה בשכרות ועבירות תנועה. אנו יכולים להנחות אתכם בכל התהליך של ניקוי הרשומה, לעמוד לצידכם בכל שלב.

בדרך כלל אנו מתחילים את התהליך על ידי ניסוח העתירה, ואז ממשיכים בתמיכתנו בכך שייצג אותך בדיון. השלב האחרון הוא מעקב עם רשויות אכיפת החוק כדי להבטיח שהרשומה המוחלפת הוסרה כראוי מקבצי הסוכנות ומסדי נתונים.

לאחר שחילקו רשמית עבירות פליליות מהרשומה שלך, אינך צריך עוד לרשום אותן בבקשות או לחשוף אותן בדרך אחרת בכל סוג של חקירה. הרחבה יכולה לעזור להפחית את המגבלות שלך לקבלת עבודה, להיכנס למכללה, לשכור דירה או במצבים אחרים ששואלים על עבר פלילי.

למידע נוסף או פגישת ייעוץ, צרו קשר עם עורכת הדין להרחבת פנסילבניה לידיה אלפרוביץ.