עבירות תנועה

עורכי דין לעונש סחר בפייסטרוויל

אם הואשמת בעבירת תנועה בפנסילבניה או בניו ג’רזי, אתה עומד בפני מגוון של השלכות אפשריות, החל מקנסות ונקודות, עד לאבדן רישיון וזמן אפשרי לכלא. אתה רוצה עורך דין שיוכל לעזור לך להגן על זכויותיך בדיונים מנהליים ופליליים. במשרד עורכי הדין Feasterville של לידיה אלפרוביץ ‘, אנו נעזור לך להבין את עבירת ה- DUI או התעבורה שלך וננקוט את הצעדים הנדרשים בכדי לתקן אותה.

ייעוץ משפטי מעשי, סאונד, מעשי צרו קשר עם משרד עורכי הדין של לידיה אלפרוביץ מאבק בעבירות תנועה

אפילו עבירת תנועה קטנה יכולה להיות בעלת השלכות חמורות אם לא מטפלים בה כראוי. אנו מטפלים במגוון מקרים של עבירות תנועה עבור אנשים המואשמים בכל דבר, החל מכרטיס במהירות מופרזת ועד לתאונת פגע וברח, כולל:

  • הזרמת כרטיסים
  • נהיגה בשכרות
  • נהיגה לא אחראית
  • נהיגה פרועה
  • שתייה ונהיגה קטינים
  • מכשירי בקרת תנועה

מייצג אותך בדיונים מנהליים

הפרות תנועה, כגון כרטיסים במהירות מופרזת או עבירות חניה, עלולות להוביל לנקודות ברישיון, לביטול רישיון ולעליית שיעורי הביטוח. על מנת להגן על זכויותיכם, חשוב שייעוץ משפטי מיומן ייצג אתכם בכל דיוני DMV.

אם הואשמת בעבירת תנועה או שקיבלת כרטיס, אנו נדאג להבין את האפשרויות והזכויות החוקיות שלך. עורך דין עבירות התעבורה של פסטרוויל לידיה אלפרוביץ ‘מייצג לקוחות בדיונים מנהליים בפני ה- DMV במזרח פנסילבניה ובניו ג’רזי. אנו מטפלים גם בערעורי כרטיסי תנועה ובתיקים פליליים אחרים ברמת הערעור.

צרו קשר עם עורך דין להאיץ מהיר בכניסה לפנסילבניה

ייעוץ וייעוץ משפטי קול יכולים לעשות את כל ההבדל בכל הנוגע לחיובי עבירות התעבורה שלך. מהמשרדים שלנו בפיסטרוויל, אנחנו פתוחים בימי חול מתשע לשש. שעות הערב וסופי השבוע זמינים גם בתיאום מראש. צרו קשר עם עורך דין כרטיס מהירויות בפנסילבניה לקבלת ייעוץ חינם בחצי שעה.